Polonia Środa Śląska - Sokół Marcinkowice 1:2

Przygotowania nabierają tempa - 10 lutego seniorzy rozegrali kolejny sparing. Po spotkaniach z Orlą Wąsosz i MKP Wołów (w drugim spotkaniu z MKP Wołów padł remis 2:2) naszym kolejnym rywalem była ekipa Sokoła Marcinkowice.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Polonia Środa Śląska - Sokół Marcinkowice 1:2

Pierwsze minuty to zdecydowane ataki gości, którzy zepchnęli nas do obrony i zmuszali do błędów. Brak zdecydowania i niecelne podania z naszej strony dały Sokołowi dwie szybko strzelone bramki.

Z naszej strony akcje ofensywne inicjowali aktywni Rożek i Wójcik, grę próbowali uspokoić Kamil Liberek i Tomek Zakrzewski.

W drugiej połowie na boisku pojawili się Łukasz Spring (zastąpił Karola Janusza w bramce) oraz Karol Gagat, Patryk Bartkiewicz (rocznik 2000) oraz Jakub Szafran (rocznik 2001) i w kilku akcjach chłopaki pokazali że coraz śmielej będą wchodzić do drużyny seniorów i walczyć o miejsce w drużynie :)

Sokół miał okazję na podwyższenie wyniku ale znakomicie w bramce spisał się Łukasz Spring broniąc rzut karny.

W końcówce spotkania nasza szybka kontra kończy się wyjściem Rożka i w sytuacji sam na sam pokonuje bramkarza Marcinkowic ustalając wynik tego spotkania na 2:1 dla gości.

POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA -SOKÓŁ MARCINKOWICE 1:2 (0:2)

Spotkanie rozpoczęliśmy w składzie: Janusz, Barański, Dutko, Szatan, Woźniak, Rybka, Wenderski, Zakrzewski, Kamil Liberek, Rożek i Wójcik. Kontuzje i choroby wykluczyły z tego spotkania Filipa Zająca i Daniela Liberka naszych dwóch środkowych obrońców. Do treningów wraca Mateusz Świder, nieobecny był także Paweł Koziarski (wyjazd).

W kolejnym sparingu spotkamy się z Wiwą Goszcz - mecz w sobotę 17 lutego o godz.12:00 na Centrum Sportu i Rekreacji.