Babiński drugi w Grand Prix Czech

Znakomicie spisał się Bartłomiej Babiński w 19 EURO GRAND PRIX Czech, który odbył się w dniach 13-14 października w czeskim PILZNIE. W zawodach wzięło udział około 1100 zawodników z 19 państw i 159 klubów.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Babiński drugi w Grand Prix Czech

Bartek startował w konkurencji kata juniorów i zajął znakomite 2 miejsce. W jego konkurencji wzięło udział 32 zawodników z 10 krajów.

Podopieczny senseia Bogusława Boczniewicza wygrał 4 walki eliminacyjne po 5:0 przegrał finał z z reprezentantem Słowacji 5:0. Zawody w Pilznie były kolejnymi po Budapeszcie i Bielsku Białej turniejami rankingowymi Polskiej Unii Karate, które są eliminacją do Kadry Polski WKF –karate olimpijskie. W rankingu tym Bartek zajmuje pierwsze miejsce w kata Juniorów oraz w kata do 21 lat.

odwiedziny: 106822