Trzy złota M. Kułakowskiej i  P. Dula

Kolejny udany start średzkich karateków. Tym razem podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza startowali w MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW oraz w XXVIII Pucharze Dolnego Śląska w karate olimpijskim WKF Silesia CUP.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.  Trzy złota M. Kułakowskiej i  P. Dula

Zawody odbyły się 25 maja w Legnicy. Organizatorem zawodów jest Klub Karate Shotokan Tora przy współpracy z Polskim Związkiem Karate, Urzędem Miasta Legnica, OSiR-em Legnica i Dolnośląskim Związkiem Karate.

W Pucharze Dolnego Śląska udział wzięło 324 zawodników z 12 klubów. Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza wywalczyli 9 medali – 6 złotych i 3 srebrne.

Złoto - Maria Kułakowska w Kata 10-11 lat,12-13 lat oraz w kumite + 40 kg,

Patryk Dul w kata 14-15 lat i 15 -17lat oraz drużyna 14-17 lat w składzie: Michał Dziedzicki, Patryk Dul i Bartosz Zamaro,

Srebro – Michał Dziedzicki 14-15 lat, Bartosz Zamaro 12-13 lat oraz drużyna 10-13 lat w składzie - Bartosz Zamaro, Adam Dul i Piotr Iwaszkiewicz.

W MMM startowało 92 zawodników z 9 klubów. Młodzieżowe Mistrzostwa Młodzików to zawody, w których mogą wziąć udział tylko zawodnicy, którzy mają 12-13 lat.

Ze średzkich karateków w/w kryteria wiekowe spełniali - Emilia Wysocka, która wygrała konkurencję kata, Bartosz Zamaro oraz Adam Dul, którzy zajęli 3 miejsca w kumite – 50 kg.

odwiedziny: 109161