3 złote medale na Mistrzostwach Polski Karate WKF

Znakomicie spisały się Milena Żurek, Emilia Wysocka i Amelia Wydra w Mistrzostwach Polski w Karate Olimpijskim WKF U16,U18 i U21, które odbyły się 8-9 06.2024 r. w podwarszawskiej miejscowości Zielonki-Parcela.
3 złote medale  na Mistrzostwach Polski Karate WKF

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.3 złote medale  na Mistrzostwach Polski Karate WKF

W mistrzostwach startowało 585 zawodników z 65 klubów z całego kraju. Podopieczne trenera Bogusława Boczniewicza trenujące w średzkiej sekcji karate zdobyły 4 medale: 3 złote i jeden brązowy.

Indywidualnymi Mistrzyniami Polski zostały: Milena Żurek w kata U16 oraz Emilia Wysocka w kata U18. Brąz w kata U16 zdobyła Amelia Wydra. Złoty medal dziewczyny zdobyły również w kata drużynowym U18. Wszystkie są członkiniami Kadry Narodowej Polskiej Unii Karate jedynego związku sportowego w karate w Polsce.

W startach wspiera naszych karateków Miasto i Gmina Środa Śląska.

odwiedziny: 124002