Tęcza górą!

Drużyna Tęczy Kwietna wygrała prestiżowy turniej o Puchar Starosty Średzkiego. Trzeba przyznać, że jak na bardzo trudne warunki mecze pełne były emocji.

Przed rozpoczęciem Powiatowego Finału Piłkarskiego o Puchar Starosty Średzkiego dokonano podsumowania rozgrywek o mistrzostwo Kl. C sezonu 2006/2007. Sponsor – firma Agrolandis ufundowała nagrody dla zwycięzców. Prezes firmy Sebastian Wójcik wręczył nagrody i puchary:

I miejsce – Klub Sportowy Zachód Środa Śląska (3000 zł)
II miejsce – Sokół Kryniczno (2000 zł)
III miejsce – Błyskawica Lenartowice.

Po zwycięstwie radość była ogromna. Fot. WFP

Po uroczystości rozpoczął sie turniej. Mecze mogły się podobać - były akcje oskrzydlające, wrzutki, strzały z dystansu, sytuacje sam na sam. A do tego to, co kibice lubią najbardziej, czyli bramki. Na słowa uznania zasługują przede wszystkim najlepsi strzelcy: Mariusz Pitak z Tęczy i Kacper Hamkało z Zachodu. Turniej wygrała Tęcza Kwietno, z którą przyjechali żywiołowo reagujący kibice. Radość ze zwycięstwa była ogromna. Na murawie stadionu Meprozetu cieszyli sie wspólnie zawodnicy i kibice.

Oto klasyfikacja końcowa i wyniki:

1. Tęcza Kwietno – Sokół Kryniczno 1:0
2. Zachód Środa Śląska – LKS Marszowice 2:3

mecz o trzecie miejsce Zachód Środa Śląska – Sokół Kryniczno 2:0

mecz o pierwsze miejsce LKS Marszowice – Tęcza Kwietno 0:1

Na zakończenie turnieju puchary wręczył Starosta Powiatu Średzkiego Sebastian Burdzy.