Grupa Oto:     Bolesławiec Legnica Środa Śl. WielkaWyspa Wrocław Powiat Wrocławski Nieruchomości Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Środa Śląska
14 medali karateków w Chobieni

25 listopada w Chobieni odbył się VI Mikołajkowy Turniej Karate Goju Ryu SHUSEIKAN. Turniej jest organizowany corocznie, a organizatorem był Klub Karate Goju Ryu SHUSEIKAN ze Ścinawy. W zawodach wzięło udział 170 zawodników z 16 klubów.
14  medali karateków w Chobieni

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.14  medali karateków w Chobieni
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza wywalczyli 14 medali w swoich kategoriach wiekowych oznaczonych w nawiasach w konkurencji kihon oraz kata. Zdobyte medale to - 6 złotych 3 srebrne i 5 brązowych.

Pierwsze miejsca zdobyli Maja Pełka,(7 lat), Milena Żurek (8-9 lat), Kamil Brzeziński (10 -11 lat), Krystian Masalski (8 - 9 lat) w konkurencji kihon, Maria Kułakowska (10 - 11lat) oraz Szymon Bławat w kihonie.

Drugie miejsca zajęli Marcin Masalski w kihonie, Ćwiąkalska Marcelina (7 lat), Kamil Brzezinski drugi medal (13-14 lat).

Brązowe medale przypadły: Alicji Dudejcz w kihonie, Emilii Wysockiej (10 - 11lat), Milenie Żurek drugi medal (10 - 11 lat), Cyprianowi Mikulskiemu (8 - 9 lat) oraz Patrykowi Dulowi (13 - 14 lat).

Na szczególne wyróżnienie zasługują Milena i Kamil, którzy zdecydowanie wygrali swoje kategorie wiekowe i świetnie poradzili sobie w konkurencji dzieci starszych od siebie o 2 - 3 lata. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym .W każdej konkurencji startowało od 8 do14 zawodników. Za 2 tygodnie średzcy karatecy wystartują w ostatnich tegorocznym turniejach będzie to Budokan Cup oraz Wrocław Open z których mamy nadzieją przywiozą również sporo medali.