Kolejne medale karateków

13 października w Kościanie odbyły się XII zawody dla dzieci i młodzieży w karate olimpijskim WKF. Turniej został zorganizowany pod patronatem Polskiej Unii Karate. Startowało w nich 428 zawodników z 28 klubów z całej Polski.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Kolejne medale karateków

Znakomicie spisali się w nich średzcy karatecy. Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza wywalczyli 6 medali - 4 złote i po jednym srebrnym i brązowym. Taki wynik dał bardzo dobre III miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów w stawce 28 klubów.

Złoto w kata w swoich kategoriach wywalczyli: Milena Żurek, Michał Dziedzicki, Maria Kułakowska oraz drużyna w składzie Michał Dziedzicki, Bartosz Zamaro i Adam Dul. Drugie miejsce w U-12 wywalczył Adam Dul, a trzecie w tej samej kategorii Bartosz Zamaro. Zawody w Kościanie były zaliczane do rankingu kadry wielkopolski WKF. Wzięli w  im udział wszyscy najlepsi karatecy z tego regionu. Stały na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym.

odwiedziny: 106814