Dwa złota Emilii Wysockiej w Berlinie

Znakomicie spisała się w BERLIN OPEN NTERNATIONAL 2019 Emilia Wysocka, która wywalczyła w tych zawodach dwa złote medale. W turnieju, który odbył się 16 lutego w stolicy Niemiec, wzięło udział 1420 zawodników.
Dwa  złota  Emilii  Wysockiej w Berlinie

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Dwa  złota  Emilii  Wysockiej w Berlinie

Pochodzili z 40 państw min: Włoch, Danii, Ukrainy, Niemiec, Chorwcji, Algierii, Francji, Anglii, Grecji, Norwegii, Holandii, Czech, Nepalu, Rosji, Maroka, Panamy, Luksenburga, Rumunii, Estonii, Szkocji, Hiszpanii, Szwecji i 172 klubów. Bardzo dobre II miejsce zajęła Milena Żurek.

Emilia startowała w karegorii U-14 raz U-16 wygrywając zdecydowanie swoje walki. W kategorii U-14 w „bratobójczym” finale pokonała koleżankę z klubu Milenę Żurek 2:1.

Oprócz w/w w Berlinie startowali również Maria Kułakowska, Bartosz Zamaro oraz Adam Dul, którzy przegrali swoje walki eliminacyjne.

Jest to kolejny bardzo dobry występ podopiecznych senseia Bogusława Boczniewicza w zawodach międzynarodowych w karate olimpijskim WKF. Po zeszłorocznych sukcesach głównie w turniejach krajowych w tym roku średzcy karatecy maja zaplanowane starty również za granicą. Rywalizacja międzynarodowa daje możliwość rywalizacji z europejską czołówką karateków w karate olimpijskim WKF, co z kolei przełoży się na podniesienie poziomu sportowego naszych karateków.

odwiedziny: 108044