Grupa Oto:     Bolesławiec Legnica Środa Śl. WielkaWyspa Wrocław Powiat Wrocławski Nieruchomości Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Środa Śląska
Dwa złota Mileny Żurek w Prudniku

Kolejny udany start średzkich karateków. Tym razem podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza startowali 8 czerwca w Prudniku w Otwartych Mistrzostwach Opolszczyzny w karate WKF kończąc bardzo udany sezon startowy w okresie od września 2018 do czerwca 2019.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Dwa złota Mileny Żurek w Prudniku
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Organizatorem zawodów był LZS Zarzewie Prudnik. W zawodach startowało 158 zawodników z 14 klubów z Czech i Polski. Do Prudnika pojechało 6 naszych karateków, którzy wywalczyli 7 medali: 4 złote, 2 srebrne i 1 brązowy .

Dwa złote w kategorii 9 i 10 latek wywalczyła Milena Żurek. Najlepsza w Polsce w tej grupie wiekowej Milena wygrała po 4 walki w każdej kategorii nie oddając ani jednego punktu. Wszystkie walki wygrała po 3:0

Złoto w kategorii 12-13 lat zdobyła Maria Kułakowska która sklasyfikowana jest na 2 miejscu w Polsce w rankingu PUK również wygrała zdecydowanie po 3:0 pięć swoich walk.

Trzeci złoty medal w 14-17 lat wywalczyła drużyna w składzie Adam Dul ,Patryk Dul i Bartosz Zamaro.

Srebro w kategorii 14-15 lat zdobyła Maria Kułakowska oraz Patryk Dul w juniorach.