4 medale karateków w Pilznie

W dniach 5-6 października podopieczni senseia Bogusłąwa Boczniewicza wzięli udział w 21 EURO GRAND PRIX CZECH W PILZNIE. W bardzo mocno obsadzonym turnieju startowało 929 zawodników z 146 klubów i 18 państw.
4  medale karateków w Pilznie

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.4  medale karateków w Pilznie

Oprócz Polski min. z; Austrii, Belgii Azerbejdżanu, Czech, Słowacji, Danii, Niemiec, Finlandii, Izraela, Włoch. Holandii, Szwajcarii, Słowenii, Ukrainy, Angoli oraz Luksemburga .Średzcy karatecy wywalczyli 4 medale.

Złoty - Emilia Wysocka w U-14.

Brązowe zdobyli Bartłomiej Babiński w U-21, Maria Kułakowska w U-14 oraz Kamil Brzeziński w U-12.

Bardzo dobre 5 miejsce w U-14 zajął Kamil Brzeziński oraz Maria Kułąkowska, która była 7 w kadetkach. Wszystkie kategorie wiekowe były licznie obsadzone i startowali w nich najlepsi zawodnicy z w/w krajów.

Znakomicie spisała się Emilia Wysocka, która w U-14 wygrała bezapelacyjnie 5 walk wszystkie po 5;0. Turniej w Pilznie zaliczany jest do rankingu Polskiej Unii Karate, na podstawie którego ustala się kadrę Polski w karate olimpijskim WKF.

Oprócz startu w Pilznie nasi karatecy wzięli również udział w VII PUCHARZE DZIECI I MŁODZIEŻYW KOBYLINIE.

Złoto tradycyjnie już zdobyła Milena Żurek w kategorii 10-11 lat natomiast brąz wywalczył w kategorii 12-13 lat Adam Dul.

odwiedziny: 110716