9 medali karateków w Prudniku

9 listopada w Prudniku odbył się Międzynarodowy Turniej Karate – Puchar Gór Opawskich w karate olimpijskim WKF. Wzięło w nim udział ponad 200 zawodników z 15 klubów z Polski, Ukrainy, Słowacji i Czech. W zawodach tych wystartowało 5 średzkich karateków.
9  medali karateków w Prudniku

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.9  medali karateków w Prudniku

Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza zdobyli 9 medali: 3 złote, 4 srebrne oraz 2 brązowe.

Pierwsze miejsca wywalczyli: w kategorii kata 10-13 lat - Milena Żurek, w kumite +45 kg 12-13 lat - Maria Kułakowska oraz w kata drużyna kadetów w składzie Patryk Dul, Michał Dziedzicki i Bartosz Zamaro.

Drugie miejsca zdobyli: 2 razy Milena Żurek w 10 i 11 latkach, Maria Kułakowska 10-13 lat oraz Patryk Dul w juniorach.

Trzecie miejsca przypadły Marii Kułakowskiej w kata w juniorkach młodszych oraz Patrykowi Dulowi w  juniorach młodszych.

odwiedziny: 111161