Kolejne medale karateków w e-turniejach

Znakomicie spisały się podopieczne senseia Bogusłąwa Boczniewicza, które w zeszłym tygodniu w e- turniejach zdobyły 7 medali - 2 złote, 2 srebrne oraz 3 brązowe.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Kolejne medale karateków w e-turniejach

Emilia Wysocka wygrała kolejny turniej, tym razem LICHER KATA CUP 2020, w którym pokonała bardzo dobre zawodniczki z Portugalii, Rosji, Francji, USA oraz Łotwy.

Kolejnym turniejem w jakim wzięły udział zawodniczki średzkiej sekcji karate to Katana Cup 2020. Tym razem Emilka zajęła 2 miejsce po 4 wygranych walkach przegrała w finale z reprezentantką Francji.

W tym samym turnieju 1 miejsce w kategorii U-11 zajęła Milena Żurek. W kategorii U-12 Milena wywalczyła znakomite 2 miejsce startując z dziewczętami o 2 lata starszymi.

Milena startowała także w bardzo prestiżowym KARATE E-CHALANGE 2.0 by LUCA VALDESI, gdzie w kategorii U-12 zdobyła brązowy medal. Sędziami w tych zawodach byli Mistrzowie Świata i Europy min. LUCA VALDESI, DAMIAN QUINTERO czy RIKA USAMI z Japonii.

Bardzo dobrze zaprezentowała się również w zeszłym tygodniu Maria Kułakowska zdobywając w  U-13 dwa brązowe medale w Katana CUP oraz SAMURAI CHALANGE-KUMITE.

E-ternieje są świetnym sprawdzianem poziomu naszych zawodników, dzięki nim mają możliwość rywalizacji z najlepszymi zawodnikami na świecie w swoich kategoriach wiekowych. Wyniki jakie osiągają są najlepsze spośród polskich zawodników startujących w e-turniejach.

odwiedziny: 113746