Grupa Oto:     Bolesławiec Legnica Środa Śl. WielkaWyspa Wrocław Powiat Wrocławski Nieruchomości Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Środa Śląska
Sokół eliminuje nas z walki o Puchar

W spotkaniu 1/8 finału okręgowego Pucharu Polski strefy wrocławskiej przegrywamy 2:5 z Sokołem Marcinkowice. Od początku spotkania jeden i drugi zespół nastawiony na atakowanie, akcje często przenosiły się pod jedno i drugie pole karne.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Sokół eliminuje nas z walki o Puchar
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

W 10 min sytuacji sam na sam nie wykorzystuje Ignasiak obsłużony podaniem od Wójcika, w odpowiedzi Sokół zdobywa bramkę na 1:0. Akcja lewą stroną kończy się strzałem za linii pola karnego i piłka ląduje w naszej siatce.

Odpowiadamy już po 2 minutach - podanie z środka boiska Liberka wykorzystuje Wójcik ,pokonując bramkarza gości.

Kolejne minuty mijały szybko, goście momentami przeważali ale odpowiadaliśmy szybkimi wyjściami pod pole karne Sokoła.

W 37 minucie dobrej okazji nie wykorzystuje Ignasiak (bramkarz broni jego mocny strzał), goście po chwili wykorzystują nasze nieporozumienie i po raz drugi pokonują naszego bramkarza.

Druga połowa podobnie jak pierwsza otwarta, z akcjami jednego i drugiego zespołu ale to gości byli do bólu skuteczni wykorzystując swoje okazje pod naszą bramką.

W 53 min akcja Więckowskiego kończy się strzałem, w 61 min nasza akcja w polu karnym kończy się dwoma strzałami w kierunku bramki Marcinkowic - w odpowiedzi goście w 69 min zdobywają bramkę nr trzy.

Kolejna wymiana strzałów kończy się akcją Wójcika, który w 80 min zdecydowanym wejściem w pole karne Sokoła kończy akcję strzałem przy słupku i zdobywa drugą bramkę dla naszego zespołu.

Odpowiedz 4-ligowca jest szybka i zdecydowana - w 84 i 87 minucie goście strzelają dwie bramki i ustalają wynik tego spotkania na 2:5.

POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA - SOKÓŁ MARCINKOWICE 2:5

Skład: P.Janiec, P.Kowalski, F.Zając (65'Koziarski), P.Dragon(65'Kozak), M.Buksa, K.Lenartowicz, K.Liberek, B.Rybka(77'Topolski), M.Antosiewicz(77'Bieliński), P.Ignasiak(70'Więckowski), M.Wójcik.

Bramki: Mateusz Wójcik 17' 80'

MLKS Polonia Środa Śląska/Foto: Paweł Lipnicki

odwiedziny: 114798