Grupa Oto:     Bolesławiec Legnica Środa Śl. WielkaWyspa Wrocław Powiat Wrocławski Nieruchomości Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Środa Śląska
Medale Wysockiej i  Kułakowskiej

Znakomicie spisały się podopieczne senseia Bogusława Boczniewicza - Emilia Wysocka oraz Maria Kułąkowska, które startowały w  e- turniejach zdobywając w nich 8 medali: 3 złote, 3 srebrne oraz 2 brązowe.
  Medale Wysockiej  i  Kułakowskiej

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.  Medale Wysockiej  i  Kułakowskiej
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Emilka wygrała kategorie e-kata U-14 oraz U-16 w Shuereido World Ligue 2020 #3. Zwycięstwa te zapewniły jej 1 miejsce w obu kategoriach w całym cyklu SHUREIDO WORLD LEAGUE składającym się z 3 turniejów.

Zajęła również bardzo dobre 3 miejsce w kategorii U-14 w SPORTDATA E-TOURNAMENT WORLD SERIES, w którym startowało 575 zawodników z 138 klubów i 51 krajów. Po trzech wygranych walkach eliminacyjnych przegrała minimalnie w półfinale, o 0,1 pkt, z aktualną liderką światowego rankingu reprezentantką Francji Bui Mai-Linh.

Bardzo udane starty zaliczyła także Maria Kułakowska, która wygrała kategorię U-14 e-kumite w Samurai Chalange. Zdobyła 3 medale w turnieju Adidas World Open Series#4, dwa srebrne w  e-kata w U-16 oraz w U-14 e-kumite i brązowy e-kata w U-14. Marysia startowała również w Golden League Karate w kategorii e-kata U-16, gdzie zajęła 2 miejsce.

Ostatnie dwa tygodnie były bardzo pracowite dla naszych dziewczyn, ale jak widać po wynikach warto było ciężko trenować. E-turnieje są świetnym sprawdzianem umiejętności średzkich karateków, dają możliwość rywalizacji z zawodnikami ze wszystkich kontynentów, a osiągane wyniki świadczą o ich wysokich umiejętnościach oraz mobilizują do dalszej ciężkiej pracy.

Emilka jest aktualnie najlepszą zawodniczką w Polsce w kategorii U-14, natomiast Marysia zajmuje w rankingu tej samej kategorii 3 miejsce.