Sukcesy Wysockiej i Babińskiego

Znakomicie spisała się Emilia Wysocka, która wygrała kategorie kata U-16 Female w Sportdata e-Tournament World Series 2021 kata-kumite #3 Sponsored-by Arawaza. Turniej kategorii 10 – najwyższej został zorganizowany przez Federację Szwajcarską

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Sukcesy Wysockiej i Babińskiego

23 kwietnia podopieczna senseia Bogusława Boczniewicza pokonała kolejno w eliminacjach reprezentantki: Niemiec, USA, Słowacji oraz w finale Włoch. Zajęła też 3 miejsce w kategorii kata Female U-15. Wygrała w eliminacjach tej kategorii z  Irlandką, Szwedką i Kanadyjką natomiast w półfinale przegrała z Włoszką.

O dużym sukcesie może mówić również wychowanek senseia Boczniewicza, Bartłomiej Babiński, który został powołany do Kadry Polskiej Unii Karate na Mistrzostwa Europy WKF. Mistrzostwa odbędą się w Chorwacji (19-23.05.2023r.) w miejscowości Porec.

odwiedziny: 117101