Kolejny udany weekend dla I i II zespołu seniorów

Podopieczni trenera Pedryca, w sobotę 1 kwietnia, w 21 kolejce IV Ligi Koleje Dolnośląskie podejmowali u siebie drużynę Odry Ścinawa. Mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 5:2.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Kolejny udany weekend dla I i II zespołu seniorów

To był mecz walki. Obie drużyny pokazały, że łatwo nie będzie. Pierwsze dwie bramki zdobywa nasz zespół po golach Łukasza Skolimowskiego. Pięknym trafieniem z dalekiej odległości gola kontaktowego strzela Odra Ścinawa. Odpowiadamy kolejnym golem którego po raz trzeci zdobywa Łukasz Skolimowski.

Tuż przed przerwą drugiego gola zdobywa przeciwnik i robi się nerwowo. Po przerwie i rozmowie trenera Pedryca z zawodnikami już tylko Polonia zdobywa 2 bramki po golach Kuby Bilińskiego i Dawida Sinickiego. Wynik 5: 3 i kolejne 3 punkty zostają w Środzie Śląskiej. Nadal pozostajemy na pozycji wicelidera a Łukasz Skolimowski już z 38 bramkami umocnił się na pozycji króla strzelców.

Gole zdobywali: Łukasz Skolimowski x3, Kuba Biliński, Dawid Sinicki

Zwycięstwo odniosła także drużyna rezerw pokonując u siebie Czarnych Białków 4:2. Gole zdobywali Cyryl Sokołowski, Franek Kulas, Marcin Kaczmarek i Kuba Styciuk.

MLKS Polonia Środa Śląska/fot:Paweł i Marta Lipnic

odwiedziny: 122120