Złoto Witkowskiego i drużyny

W Legnicy odbył się XXIV Puchar Dolnego Śląska w Karate WKF „Silesia Cup 2015”. Organizatorem zawodów, które firmował Polski Związek Karate był Klub Karate Shotokan Tora Legnica.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Złoto Witkowskiego i drużyny

W zawodach startowało 308 zawodników z 14 klubów. Znakomicie spisała się 7 osobowa ekipa ze Środy Śląskiej. Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza zdobyli 2 złote 1 srebrny oraz 4 brązowe medale.

Bezkonkurencyjny w swojej kategorii wiekowej 12-13 lat był Witkowski Wiktor który wygrał 4 walki po 3:0. Złoto wywalczyła nasza drużyna 10-11 latków Michał Dziedzicki, Patryk Dul oraz Szybiak Jakub. Drugie miejsce zdobyli w kata drużynowym 14-15 lat Babiński Bartek, Witkowski Wiktor oraz Mikołajczyk Kacper. Brąz wywalczyli indywidualnie: Patryk Dul, Dziedzicki Michał, Szybiak Jakub oraz Adam Dul.

odwiedziny: 88978