Remis z Burzą

Tylko remis i aż remis - tak można podsumować spotkanie seniorów z Burzą Chwalibożyce, bo bramkę dającą nam jeden punkt wyszarpujemy w 84 minucie wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Pawle Strożku.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Remis z Burzą

W 18 minucie pierwszej połowy tracimy bramkę po stałym fragmencie gry - piłka po główce zawodnika gości ląduje na poprzeczce naszej bramki, ale dobitka była już skuteczna i przegrywaliśmy 0-1.

W 25 minucie groźną akcję zakończoną strzałem przeprowadził Kamil Liberek. Ten sam zawodnik rozpoczął akcję z 35 minuty, którą niecelnym uderzeniem zakończył Krzysztof Rożek.

Pierwsza połowa powinna zakończyć się remisem, ale nie wykorzystujemy prawie stu procentowej sytuacji pod bramką Burzy - w zamieszaniu podbramkowym strzał Mateusza Świdra blokuje w ostatniej chwili obrońca Chwalibożyc.

Od początku drugiej połowy cały czas atakujemy, praktycznie nie schodzimy z połowy gości. Jednak są to akcje kończone słabymi, często niecelnymi strzałami, jest dużo nerwów i mało składnych akcji.

W 84 minucie w polu karnym faulowany jest Paweł Strożek, jedenastkę na wagę punktu wykorzystuje pewnie Kamil Liberek i pierwsze spotkanie rundy wiosennej w Środzie Śląskiej kończy się podziałem punktów.

POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA - BURZA CHWALIBOŻYCE 1:1 (0:1)

Skład: K.Janusz, M.Grabowiecki, Ł.Szmajda, M.Świder, K.Kinal (46'D.Fudali), R. Dudtko, T.Zakrzewski (60'Strożek), K.Rożek (46'P.Kowalski), M.Nowak (70'Szatan), G.Wiktorowski (60'Wenderski), K.Liberek

Bramka: Kamil Liberek 84' (karny)