Seniorzy wygrywają w Kondratowicach

W 18. kolejce pokonujemy Czarnych Kondratowice 3:1. O zwycięstwie zdecydowała wygrana 3:0 pierwsza połowa spotkania, w której nasz zespół zagrał skoncentrowany, a przede wszystkim skutecznie, wykorzystując stworzone sytuacje.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Seniorzy wygrywają w Kondratowicach

Przy cały czas padającym deszczu i ciężkim boisku nasi zawodnicy dobrze utrzymywali się przy piłce, zmuszając gospodarzy do biegania, graliśmy bardzo pewnie w obronie.

Po pierwszych w miarę wyrównanych minutach przeprowadzamy akcję która daje nam prowadzenie - mocne dośrodkowanie Patryka Kowalskiego przecina obrońca gospodarzy i kieruje piłkę do swojej bramki.

W 33 minucie zdobywamy drugą bramkę - akcję z lewej strony zagraniem w pole karne kończy Robert Dudko, a na bramkę zamienia Gabriel Wiktorowski, który mocnym strzałem pod poprzeczkę powiększa nasze prowadzenie.

Po 10 minutach nasza kolejna akcja kończy się strzeleniem trzeciej bramki - zagranie z lewej strony Roberta Dudko wykańcza głową Patryk Kowalski i prowadziliśmy już 3-0.

W drugiej połowie Czarni próbowali odwrócić jeszcze przebieg spotkania, ale nasz zespół kontrolował grę nie pozwalając na wiele gospodarzom, i nie zmienia nawet tego fakt, że zdobyli w 70 minucie bramkę na 1-3 po rzucie karnym podyktowanym za przypadkowe zagranie ręką przez naszego obrońcę.

Kolejny wyjazd - w sobotę 16 kwietnia zagramy w Oławie z Sokołem Marcinkowice.

CZARNI KONDRATOWICE - POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 1:3(0:3)

Skład: K.Janusz, M.Grabowiecki, M.Świder, M.Nowak, R.Dutko, T.Zakrzewski (53'Rożek), J.Szatan, M.Wenderski (60'Skóra), P.Kowalski, K.Liberek (70'Fudali), G.Wiktorowski (83'Kinal).

Bramki: samobójcza 30', Gabriel Wiktorowski 33', Patryk Kowalski 43'.