Karatecy nie zwalniają tempa - kolejne medale

14 maja w Legnicy odbył XXV PUCHAR DOLNEGO ŚLĄSKA w karate WKF „SILESIA CUP ’2016″. Organizatorem zawodów, którym patronował Polski Związek Karate był Klub Karate Shotokan Tora Legnica.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Karatecy nie zwalniają tempa - kolejne medale

W zawodach startowało 284 zawodników z 16 klubów. Znakomicie spisała się skromna 7 osobowa ekipa ze Środy Śląskiej.

Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza zdobyli 3 medale po jednym każdego koloru. Złoto w kata drużynowym na 9 startujących drużyn zdobyli w kategorii żaków10 - 11 lat Michał Dziedzicki, Patryk Dul i Daniel Mańkowski.

Srebro w kata drużynowym orlików 8-9 lat – startowało 8 drużyn zdobyli Bartosz Zamaro, Bartosz Soboń i Adam Dul.

Brązowy medal na 28 startujących zawodników w kata indywidualnym orlików przypadł Bartoszowi Soboniowi. Bardzo dobre 5 miejsce na 28 zawodników konkurencji orlików zajął Bartosz Zamaro.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym i były kolejnym bardzo udanym startem naszych karateków.