Aż 11 medali karateków w Chobieni

Znakomicie spisali się średzcy karatecy podczas V Ogólnopolskiego Turnieju Karate, który odbył 26 listopada w Chobieni. Zawody zorganizował klub Karate Goju Ryu Shuseikan Ścinawa. W zawodach startowało około 130 zawodników z 9 klubów.
 Aż 11  medali karateków w Chobieni

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć. Aż 11  medali karateków w Chobieni

Świetnie zaprezentowali się w nich średzcy karatecy. Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza zdobyli 11 medali: 2 złote, 5 srebrnych oraz 4 brązowe.

Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych, zajęli w konkurencji kihon - Maria Kułakowska oraz Cyprian Mikulski. Drugie miejsca wywalczyli w konkurencji kata - Michał Dziedzicki w roczniku 2004 oraz 2005, Michał Majchrzak, Maria Kułakowska, Bartosz Zamaro. Trzecie miejsce przypadło: Jakubowi Szybiakowi, Patrykowi Dulowi, Cyprianowi Mikulskiemu oraz Adamowi Dulowi.

odwiedziny: 97520